Par mani

Es – Raitis.

Labs cilvēks. Ar sportu sirdī. Parasts ofisa gurķis, kuram patīk nodarboties ar sportu, skatīties un sekot līdzi rezultātiem. Galda spēlēm neatsaku. Dzīvē teju visu uzņemu ar vēsu prātu, patīk internacionāla vide un priecāties par dabu un tās brīnumiem. Arī ceļošana.
10155107_4687351798550_3440400874123403952_n
 

Ideja

Kādu dienu skrienot savus ierastos 10 km galvā burtiski ieleca šī ideja. Teikšu godīgi sajutos, kā zinātnieks kurš atklājis kaut ko jaunu vai kā topošais biznesmenis ticis pie savas jaunās biznesa idejas svaigā nišā. Respektīvi tiku pie idejas/mērķa, ko 100 % zinu, ka varu sasniegt gūstot gandarījumu, tikt pie piedzīvojumiem, satikt jaunus cilvēkus. Katrā Eiropas valstī noskriešu pusmaratonu, kopā tās būs 50 valstis! Nu kā Tev ideja, kruta ne? 🙂 A kāpēc pusmaratonu ne maratonu? Jo ņemot vērā manu ikdienas noslodzi visādos sporta laukumos, tad pusmaratonam vajag mazāku gatavošanos un “attiešanu” nekā maratona distancei. Plānoju atvaļinājumos, nedēļas nogalēs atrast katru nākošo upuri kādā Eiropas valstī vismaz pāris reizes gadā. Lai ietaupītu kādu eiro, ko iztērēt pēcpusmaratona aliņā, tad kur būs iespēja, tur izmantošu Couchsurfing. Kas man šajā idejā patīk ir tas, ka ir notikums dēļ kā ceļot, kaut vienam pašam. 
 
 

Blogs

Šis nebūs blogs kā ar maksimālu minimālismu vienkārši ceļot un baudīt, ko pasaule piedāvā neskatoties ne uz ko. Darbu un visu iedzīvi arī neplānoju pamest :D. Ir kam tas labi sanāk, piemēram šiem. Rakstīšu galvenokārt tāpēc, lai veiktu savu piedzīvojumu uzskaiti un būtu atmiņu krātuve vienu viet. Ja tas kādu vēl iedvesmos skriet, ceļot vai darīt vienalga ko, tas būtu kā pluss punkts manai karmai. 🙂
 
Albānija, Andora, Armēnija, Austrija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Beļģija, Bosnija un Hercogovīna, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Gruzija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Islande, Itālija, Kazahstāna, Kipra, Krievija, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Maķedonija, Malta, Melnkalne, Moldova, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Sanmarīno, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Turcija, Ukraina, Ungārija, Vācija, Vatikāns, Zviedrija.
 
 
P.S. Burta kalpiem un kritiķiem. Latviešu valodā laikam biju stabils 6-7 (nekas izcils) tāpēc ar gramatikas un stila grāvjiem, lai nu sadzīvo kā māk.